KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535048
nr 1353 5048
Michel Boulet
(f. 1936), Frankrike
Oljemålning, Kapplöpningsbana. Signerad. Olja på duk, 81x116 cm
Michel Boulet, fransk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:17:17
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr